אודות

מגרתיאה הוא כוכב לכת המוזכר בספר "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה" בו מייצרים כוכבים בהזמנה אישית.
אנו בחברת "מגרתיאה פתרונות טכנולוגיים" מתמחים במגוון רחב של כלים טכנולוגיים על מנת לתת את המענה המדויק ביותר לצרכי הלקוח.
יש לנו ניסיון רב בפרויקטים עבור חברות ויזמים, אירועים ופסטיבלים, ונשמח למצוא את הפתרון המתאים ביותר גם עבורך.

מי אנחנו?

זיו ברססט

זיו ברססט, מהנדס אלקטרוניקה ובעל ניסיון מעשי רב משירותו הצבאי והאזרחי בפיתוח מערכות אלקטרוניות המשלבות תחומים שונים של אלקטרוניקה, תקשורת, מחשבים, תוכנה וחומרה.

זיו הוא מייקר (MAKER) בלב ובנשמה. מגיל צעיר התאהב בעולם האלקטרוניקה והתוכנה. תמיד אהב לפרק מכשירים, לחקור ולהרכיב אותם מחדש למשהו אחר לגמרי. אל העשייה הזאת הצטרפו תחומים רבים של בנייה ויצירה כגון הדפסה בתלת מימד, חיתוך בלייזר וטכניקות ייצור שונות ומגוונות.

זיו עומד מאחורי ההקמה והניהול של מעבדת ירושלאבּ בבי"ס מוסררה לאמנות שהיא בית פתוח לאמנים, מעצבים ומייקרים ומאפשרת ליצור פרוייקטים ומיצגי אמנות משגעים ומתוחכמים.

עמרי דוד

עמרי דוד הוא יוצר טכנולוגי, בעל ניסיון עשיר בפיתוח ובניית מנגנונים אלקטרוניים מורכבים המשלבים חיישנים ומנועים, תאורה וסאונד, IoT, מיפוי וידיאו, עיבוד תמונה, מציאות מדומה ועוד.

עמרי מתעניין ביצירת משחקים כפלטפורמות למציאות זמנית אלטרנטיבית, בהם האנשים הם חלק בלתי נפרד מהחוויה, משפיעים ומושפעים, ויוצרים יחד מציאות דינמית וייחודית בכל רגע ורגע.

עמרי בוגר המחלקה לניו מדיה בביה"ס מוסררה. בעבר עבד כמנהל מרחב מייקינג ואלקטרוניקה במרכז איפכא לחדשנות חינוכית, כמרצה בקורס אינטראקטיב בביה"ס מוסררה, ונמנה עם  צוות מעבדת האינטראקציה ירושלאב.

למה לבחור בנו?

הלקוחות שלנו בוחרים בנו בזכות הפתרונות שתפורים בדיוק למידותיהם, באמצעות שימוש בכלים המתקדמים ביותר.

אנחנו נעזרים בניסיון הרב שצברנו עם השנים ובחשיבה היצירתית שלנו כדי להיות בטוחים שנוכל להתאים את הפתרון לדרישות הלקוח באופן המיטבי. לאורך כל שלבי תהליך העבודה הלקוח מיודע ומעורב בהחלטות על מנת לדייק את המוצר הסופי, ולהיות בטוחים שלקוחותינו יהיו מרוצים.
אנחנו אוהבים לתת שירות אדיב, נעים ומקצועי.

מה הניסיון שלנו?

הנדסה מהתחלה ועד הסוף

אנחנו מאמינים שכדי לבנות מוצר טוב יש צורך להשקיע גם את הנשמה וגם המון ידע ומאמץ בתכנון מקדים על מנת להגיע לדיוק מושלם וביצועים מרשימים

מציאת פתרונות יצירתיים

כיוון שאנו עוסקים בתחומים שונים, תמיד נחפש לשלב פתרונות מתחומים אחרים כדי לחדש את המוצר שלכם אף יותר!

יכולות מולטידיספלינריות

אנחנו משתדלים להבין ברזי הטכנולוגיות החדשות ביותר כדי להיות לכם מקור ידע וone stop shop לכל צורכי המוצר שלכם

ייעוץ משלים להצלחה שלכם!

גם המוצר הכי מושלם שיש לא ימריא למעלה אם אין לו תוכנית עסקית, אפיקי שיווק ודרכים לייצר אותו זול יותר ומהר יותר. תנו לנו לעזור לכם למצוא את הדרך לגרום לו להיות המוצר החם הבא!

פרוייקטים נבחרים

TipTone & BoomShack

Pennywell

VR NAV

Sim City